Poznajmy się,

mgr inż. arch. Marta Jankowska

Właściciel TwojeM Studio

Architekt oraz Główny Projektant. Absolwentka Politechniki Śląskiej
w Gliwicach.
 

Architektura oraz Design to dziedzina, która lubi wypełniać wolne chwile. Często pojawia się zaraz po przebudzeniu, bywa też że spędza sen z oczu
w nocy, gdzie przychodzą najlepsze pomysły i rozwiązania. 
To mój styl życia oraz pasja, który zapoczątkował markę TwojeM Studio.  

Inspirację do tworzenia projektów znajduję w codzienności. Jest nim macierzyństwo, nieśpieszny spacer ulicami miasta, podczas którego dostrzegam unikalne detale oraz wędrówka przez naturę w otoczeniu różnorodnych barw i faktur.

Moim celem jest tworzenie unikalnych wnętrz, które nie tylko zachwycają swoim wyglądem, ale również sprzyjają komfortowi i samopoczuciu. Dążę
do tego, aby każde projekty były doskonale dopasowane do charakteru i stylu życia Inwestorów. Funkcjonalność i ponadczasowość, to główne cechy charakteryzujące projekty w TwojeM Studio. 
 

TwojeM Studio

Z Pasji do Dobrego Designu Pięknych Wnętrz powstało Studio pełne Projektów Wnętrz

TwojeM Studio specjalizuje się w projektowaniu wnętrz prywatnych, komercyjnych oraz przestrzeni biurowych.

Profesjonalne podejście oraz wieloletnie doświadczenie pozwala
w profesjonalny sposób przejść przez wszystkie etapy od powstawania inwestycji aż po realizację. Kompleksowość usługi oraz indywidualne podejście do projektu kreuje piękne, funkcjonalne, a przede wszystkim szyte na miarę projekty.
 

Wierzymy, że piękno tkwi w minimalizmie, gdzie każdy element ma swoje miejsce i cel. Nasze projekty odzwierciedlają elegancję w prostocie, co przekłada się na spokój i klarowność w przestrzeniach, które tworzymy. Kładziemy nacisk na zrównoważone i funkcjonalne rozwiązania, łącząc je z wyjątkową estetyką.  

Doświadczenie: Mamy za sobą wiele udanych projektów, które przekształciły przestrzenie życiowe oraz miejsca pracy naszych Klientów. 

Kreatywność: Wierzymy w wyjątkowość każdego projektu. Tworzymy rozwiązania, które są nie tylko estetyczne, ale też funkcjonalne. 

Pasja: Projektowanie wnętrz to dla nas nie tylko praca, to pasja, która napędza nas do tworzenia nowych przestrzeni. 

Empatia: Nasza praca zaczyna się od słuchania i zrozumienia potrzeb. Tworzymy projekty, które oddają charakter i styl życia Klientów. 

Stwórzmy Razem Projekt

Szyty na Miarę Potrzeb